Kilka słów o nas

Jedyną stałą rzeczą jest to, że wszystko podlega zmianie. Wyjątkiem jest fakt macierzyństwa kobiet i ojcostwa mężczyzn. Zespół Epimedium składający się z ginekologów, biologów, i położnych odpowiada na potrzeby pacjentów, adekwatnie do etapu ich życia. Pracę tę wykonujemy w zakresie własnych kompetencji oraz przy współudziale lekarzy innych specjalizacji, a dzięki współpracy z fizjoterapeutami i psychoterapeutami nabywamy nowego, szerszego spojrzenia na Państwa problemy.

Epimedium O nas
dr n. med.

Wojciech Pabian

Specjalista ginekolog - położnik, androlog kliniczny. Studia medyczne ukończył w 1990 roku na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie. Od 1991 roku był asystentem w Klinice Ginekologii i Położnictwa Collegium Medicum, gdzie w 1997 roku zdał z wyróżnieniem egzamin specjalizacyjny z położnictwa i ginekologii. Swoje doświadczenie zawodowe budował współpracując z dwoma krakowskimi szpitalami położniczymi o najwyższym stopniu referencyjności.

Epimedium Decoration

Anna Herdzik

Epimedium Decoration
lek. med.

Michał Pytel

Specjalista ginekolog – położnik. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2011 roku oraz Wydziału Biofizyki, Biochemii i Biotechnologii UJ, gdzie w 2008 roku uzyskał specjalizację w zakresie biotechnologii medycznej. Od lat związany ze Szpitalem Położniczo-Ginekologicznym Ujastek w Krakowie, gdzie pracuje jako lekarz i wykładowca szkoły rodzenia.

Epimedium Decoration
lek. med.

Katarzyna Bednarek

Specjalista endokrynolog. Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie w 2003 roku uzyskała tytuł na Wydziale Lekarskim. Studia podyplomowe w zakresie ,,Żywienia w zdrowiu i chorobie" ukończyła w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w pracy Internisty i Endokrynologa, a także specjalisty Poradni Leczenia Otyłości. Jest wybitnym diagnostą ultrasonografii jamy brzusznej i tarczycy.

Epimedium Decoration

Izabela Taborska

Psycholog. Absolwentka Akademii im. A. Frycza - Modrzewskiego, gdzie w 2014 roku obroniła tytuł magistra na wydziale Psychologii i Nauk Humanistycznych. Rok później ukończyła studia podyplomowe z Psychoonkologii w praktyce klinicznej w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoją wiedzę uzupełnia w Ośrodku Szkoleń Systemowych, kształcąc się obecnie na IV roku całościowego Kursu Psychoterapii Systemowej. Jest również w trakcie uzyskania specjalizacji z Psychologii Klinicznej w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Nieprzerwanie pracuje na Oddziale Ginekologii Onkologicznej w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Curie-Skłodowskiej w Krakowie

Epimedium Decoration
mgr. dietetyk

Maciej Wielgosz

Absolwent Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, gdzie uzyskał tytuł magistra w 2017 roku, broniąc pracy dyplomowej na kierunku dietetyka. Jest stałym uczestnikiem kursów doszkalających z zakresu dietetyki w chorobach tarczycy, cukrzycy, insulinooporości, a także dietetyki sportowej i psychodietetyki.

Epimedium Decoration
lek. med.

Dominika Nowakowska

Lekarz ginekolog – położnik, w trakcie specjalizacji ​Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, na którego Wydziale Lekarskim Collegium Medicum obroniła dyplom w 2018 roku. Obecnie odbywa szkolenia specjalizacyjne z ginekologii i położnictwa, będąc na co dzień związaną ze Szpitalem Położniczo-Ginekologicznym Ujastek w Krakowie.

Epimedium Decoration

mgr Małgorzata Żuk

Położna dyplomowana

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Krakowie, gdzie na Wydziale Położnych uzyskała tytuł położnej dyplomowanej. W 2007 roku ukończyła studia na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

mgr Dorota Turaj

Magister biologii

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na wydziale Biologii i Ochrony Środowiska, gdzie w 2002 roku uzyskała tytuł magistra fizjologii. W Epimedium zajmuje się zarządzaniem pracy recepcji i administracją, a także obsługą zamówień i rozliczeniami.

Kinga Wójcik

Położna dyplomowana

Absolwentka Pomaturalnego Studium Zawodowego w Krakowie na Wydziale Położnych, gdzie w 1988 roku uzyskała tytuł położnej dyplomowanej. W Epimedium pełni obowiązki położnej i odpowiada punkt pobrań krwi.

Nasze współprace

Epimedium Gabinet Lekarski Kraków
Epimedium Gabinet Lekarski Kraków
Epimedium Gabinet Lekarski Kraków
Epimedium Gabinet Lekarski Kraków
Epimedium Gabinet Lekarski Kraków
Epimedium Gabinet Lekarski Kraków
Epimedium Gabinet Lekarski Kraków
Epimedium Gabinet Lekarski Kraków

Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy odpowiedzą tak szybko jak to tylko możliwe!


    Epimedium Decoration
    Epimedium Decoration